Základní informace o stadionu

Krátce k historii Zimního stadionu:

Zimní stadion v Kralupech nad Vltavou byl vystavěn v letech 1967 až 1970, přičemž slavnostně byl otevřen 05. prosince 1960 v 15.00 hod. panem Ing. Karlem Ježkem, ředitelem n. p. Kaučuk a panem Miroslavem Čtvrtníčkem, prvním vedoucím Zimního stadionu.

Stavba byla prováděna poměrně malým týmem dělníků, avšak díky toleranci ze strany podniku Kaučuk bylo umožněno, že na stavbu docházela na brigádnickou výpomoc řada zaměstnanců tohoto podniku. Vedoucím stavby byl p. stavitel Šťástka z Veltrus, dozoru na stavbě a řízení prací se věnoval p. Novák.

Na jaře roku 1985 začaly práce na prodloužení ledové plochy z rozměru 30 x 30 m  na rozměr cca  55 x 30 m. Do podzimu bylo vše hotovo! Bylo prodlouženo kluziště, postaveny hokejové střídačky (kovové), zesíleno osvětlení, opatřena rozhlasové buňka, zřízeny trestné lavice. Postupně byla nad hlavní ledovou plochou vystavěna střecha a prosklena jedna stěna stadionu (u časomíry).

Počínaje sezónou 1990/1991 doznal stadion v průběhu příštích čtyř sezón další změny: byla dokončena tribuna za střídačkami, nátěry stropu, přibyly nové barevné reklamy, bylo vybudováno nové rozhlasové zařízení a zesíleno osvětlení.

Současnost Zimního stadionu Kralupy nad Vltavou:

Veškeré informace o provozu, možnosti využití (sport + ubytování) včetně informací o víceúčelové ploše apod. najdete na stránkách www.sportkralupy.cz

Výsledek obrázku pro zimní stadion kralupy

Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...

A tým veze body z Vlašimi

Starší žáci změřili síly se soupeřem z Dánska

Dorost potvrdil formu

A- tým zašlápl Sršně z Kutné Hory

Starší žáci opět vítězně