Nábor nových hokejistů a hokejistek

PROMO KLUB video

1.    nábor probíhá celoročně, nejvhodnější je začít v září, v čase zahájení hokejové sezóny;

2.    hokej je vhodný pro chlapce i pro dívky;

3.    s hokejem lze začít dle odborníků již od 5 let (mimořádně od 4 let);

4.    trénink má dvě části – trénink na ledu a suchou přípravu;

a)       na ledě probíhá mimo jiné i výuka techniky bruslení pod vedením trenérů pro krasobruslení;

b)      suchá příprava je v průběhu sezony zaměřena na:

-          všeobecnou atletickou a pohybovou průpravu (koordinaci),

-          běhání a posilování;

-          kolektivní sporty (fotbal, basketbal, florbal, hokejbal);

Bezpečnost dětí

Na bezpečnost dětí při tréninkových jednotkách dohlíží trenér příslušné kategorie. V rámci turnajů (minihokej) je vždy zabezpečen zdravotní

Miminihokej není profesionální kontaktní sport. Hráči jsou oblečeni do kvalitní výzbroje, která je ochrání.

V žákovských kategoriích se dle pravidel nesmí hrát do těla.

5.    Časy tréninků Základny a 1. třídy (4 až 6 let):

Den

Od

do

Neděle

Poznámka: Uvedené začátky tréninků jsou orientační a mohou být upraveny

Jedná se o čistý čas na ledě, je nutno připočíst min. 30 minut před a 20 minut po tréninku pro klidné ("bezstresové") oblečení a svlečení do/z výstroje).

Co je třeba pořídit hráči/hráčce:

-          brusle;

-          helmu;

-          hokejovou hůl;

-          hokejovou láhev;

-          zdravotní prohlídku od dětského lékaře ne starší 3 měsíců se závěrem, že je schopen hrát hokej.

Klub může pro začátek zapůjčit novým začínajícím hráčům brusle a kompletní sety výstroje pro začínající hráče (kromě spodního prádla, nákrčníku, hokejky a suspenzoru). Délka zápůjčky je na dobu 3 až 5 měsíců.

Na ilustračním obrázku je vidět části výstroje, které lze zapůjčit:

Poznámka: počet bruslí a kompletních setů výstroje k zapůjčení je množstevně omezený, a proto doporučujeme se včas přihlásit a co nejdříve si telefonicky domluvit zapůjčení výstroje.

Příspěvky:

pro děti zařazené do Základny jsou návštěvy tréninků pro první 3 měsíce zdarma (neplatí se oddílový příspěvek);

v rámci kategorie Základna, 1. a 2. třída tzn. první 2 roky tréninků (začínající hráči), je oddílový příspěvek stanoven v částce 400,- Kč/měsíčně + platí se 12 měsíců;

další sourozenci aktivních hráčů mají 50% slevu.

A proč zrovna hokej …?:

-          lední hokej je nejrychlejším kolektivním sportem planety;

-          základním herním pohybem je bruslení, které je zábavnější než běh;

-          důraz je kladen na všestrannou pohybovou přípravu, přičemž dítě získá základy z několika sportovních odvětví;

-          účast na soustředěních a mezinárodních turnajích;

-          učí děti poctivost, spolupráci v kolektivu, kázni a disciplíně;

-          získá spoustu nových kamarádů a fantastických zážitků;

-          dítě se seberealizuje a učí se kreativitě;

-          má organizovaně vyplněný volný čas aktivním a zdravým způsobem života;

-          naučí děti přijímat úspěchy i neúspěchy;

-          naučí se cílevědomé práci, zvýší si sebevědomí a získá morálně-volní vlastnosti;

-          velmi vhodně dotváří celkový výchovně-vzdělávací proces;

-          získá pozitivní vztah ke sportu a pohybu, který v budoucnu může přenášet na své děti;

-          má vyplněný svůj volný čas a naučí se hospodařit s časem;

-          pomůže Vašim dětem překlenout problémy ve věku dospívání, a hlavně se může celé dětství bavit hokejem, protože hokej v našem klubu je především o zábavě.

Kontakt:

Josef Zajíc (zajic.pepa@seznam.cz, tel. 737 268 058), případně kdykoliv kontaktujte vedení klubu (pro zapůjčení výstroje tel. 606 620 022).

Jsme Vám rádi k dispozici!

I když je nábor primárně cílen na děti od 4 do 8 let,  kontaktujte nás i v případě zájmu starších dětí.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vedení HK Kralupy nad Vltavou

Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže