Dorost v čele tabulky

4. kolo | Neděle 29.09.2019, 11:30

HK LEV Slaný - HK Kralupy nad Vltavou

Komentář

Nedělní duel středočeského derby na stadionu ve Slaném přinesl kromě výměny týmů na první příčce tabulky krajské ligy dorostu sk.D , také parádní a divácky atraktivní zápas .

Utkání bylo od začátku vyrovnané, po první třetině se šlo do šaten za nerozhodného stavu 1:1. .

Ve druhé třetině se našim borcům povedlo odskočit na rozdíl dvou branek a zápas se začal celkově i herně vyvíjet podle našich představ.

Třetí třetina byla v režii kralupského dorostu a čtyři krásné gólové okamžiky, doplněné o výborný výkon gólmana Němce potvrdili jasnou až trochu nečekanou výhru.

Současně se ziskem tří bodů, se povedlo pozměnit i tabulku kanadského bodování celé soutěže a trio našich útočníků Goluglev, Pišinger, Vorlíček obsadili v průběžném hodnocení medailové pozice. Nástup do druhého kola je tedy zatím dobrý, ale jedeme dál pro splnění cíle a udržení současných pozic.

Další zápas dorostu se hraje doma v neděli 6. 10. od 9:45 hod s HC Smíchov 1913, přijďte podpořit naše kluky!

Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...