13.10.2019 | Tomáš Krejčí

9. kolo | Neděle 13.10.2019, 15:45 | Zimní stadion Kralupy nad Vltavou

HK Kralupy nad Vltavou - HC Chrudim

3:0,2:1,2:2

Branky a nahrávky: 1. Kuzďas (Šimůnek, Štibran), 9. Němec (Zedek), 19. Bradáček, 30. Soukup (Runza, Pejchal), 40. Hes (Soukup), 43. Němec (Januška), 45. Pejchal – 37. Felcman (Hebek), 49. Šťastný (Pavlík), 56. Langr (Pejzl, Prýl)

Diváci: 57

HK Kralupy nad Vltavou: Krinwald (Halamka) – Kučera, Hes, Drozda, Šimůnek, Zedek, Hájek – Runza, Kočí, Pejchal, Soukup, Marek, Štibran, Němec, Kuzďas, Bradáček, Šiška, Kleveta, Januška (C)

HC Chrudim: Dosoudil (Matoušek) – Prýl, Obr, Kmoníček, Votava, Pejzl, Heligr, Hybeš, Kubíček – Hrdlička, Formánek, Felcman, Hledík, Langr (C), Pavlík, Cimburek, Pavlata, Hebek, Šťastný

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou):

"Do utkání jsme vstoupili velice organizovaně a téměř celou první třetinu jsme soupeře přehrávali. S postupem času náš výkon a to především v obranem pásmu, nebyl takový, jaký umíme podat. Brankově pak utkání rozhodl gól na 5:1 v závěru třetiny. Vítězství si cenníme, ale mrzí nás dva inkasované góly v závěru zápasu."