Sdělení – hráčské příspěvky

22.12.2020 | Tomáš Krejčí

Vážení hráči, rodiče, vedoucí a trenéři,

jistě mnoho z Vás nejednou napadlo, jaké má Klub plány v souvislosti s trvající povinností úhrady hráčských (oddílových) příspěvků. Poté, kdy se před několika málo dny opět uzavřela v rámci mimořádných protiepidemických opatření vnitřní sportoviště, považujeme za vhodné Vás v tomto směru informovat, abychom předešli nedorozuměním a diskusím.

S vědomím faktu, že znovu po krátké době došlo k přerušení (omezení) hokejové sezóny v od poloviny října 2020 s výjimkou necelých dvou týdnů v prosinci 2020 toto omezení trvá a patrně bude ještě několik týdnů trvat, se Výkonný výboru Klubu bude snažit v rámci jednání se společností Kralupská sportovní, spol. s r. o. jako provozovatelem zimního stadionu a městem Kralupy nad Vltavou učinit maximum, aby došlo (pokud to bude s epidemiologického hlediska možné) k prodloužení provozu kralupského zimního stadionu i v jarních měsících roku 2021, tedy v měsících dubnu, květnu a případně i červnu 2021 (avšak s přihlédnutím potřebě racionalizace provozu vzhledem k technickým podmínkám a stavu zimního stadionu). Stejně tak aby došlo k co nejdřívějšímu zahájení provozu zimního stadionu pro brzké zahájení brzké předsezónní přípravy, například již v srpnu 2021. Tímto by tak došlo k pomyslnému „dohnání“ letos na podzim zameškané ztráty tréninkových možností.

V této souvislosti tak pro úplnost považujeme za vhodné doplnit, že právě uvedené „jarní“ a „letní“ ledy Klub nakupuje (a to s přihlédnutím k provozním nákladům zimního stadionu v tomto období) za v průměru dvojnásobné ceny oproti ceně za hodinu ledů v podzimním a zimním období. Je tak zřejmé, že v současné době jsou hráčské příspěvky využity pro chod Klubu (platby za sportoviště, odměny trenérů, provozní náklady apod.) a současně pro budoucí období je třeba vytvořit dostatečný finanční fond, aby Klub v příštím roce zvládl ufinancovat nákupy jarních a letních ledů za objektivně vyšší ceny (aby hráči měli šanci dohnat současnou ztrátu). Nicméně i v případě, že by se nepodařilo sjednat prodloužení provozu domácího stadionu, Klub uvažuje o využití příspěvků tak, že přispěje na soustředění jednotlivých kategorií či nakoupí „ledy“ na jiných stadionech.

Prosíme Vás proto o řádné hrazení hráčských příspěvků

V případě, že bude třeba doplnit jakékoliv individuální vysvětlení, jsme Vám rádi kdykoliv k dispozici.

S pozdravem

Výkonný výbor HK Kralupy nad Vltavou

Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
HC Poděbrady - HK Kralupy