Příprava Dorostu a MŽ

01.09.2019 | Lenka Macáková

Dorost proti PZ Kladno
MŽ bojovali s HC Louny

Ve včerejším přípravném utkání dorostenci sehráli druhý duel s extraligovým týmem PZ Kladno. Naši dorostenci hráli bojovný a zarputilý hokej, který se musel do poloviny zápasu všem na tribunách líbit. Bohužel se v poslední třetině projevila větší dovednost kladenských mladíků a prohra 6:0 je jasně rozdílová. Těšit nás může pochvala soupeře, který uznal herní zlepšení oproti prvnímu zápasu!

Mladší Žáci opět cestovali, a to na sever Čech. V tomto duelu jsme měli za soupeře HC Louny, které mají v tomto ročníku širokou základnu a představili nám mužstvo "B“. Od začátku zápasu byla na našem družstvu vidět větší  touha po vítězství a byla motorem tohoto zápasu.  Po vyrovnané první třetině se žáci ve druhé části gólově probudili a nakonec jsme domácím nastřílely čtrnáct branek a pět obdrželi.