Multiturnaj Starších Žáků

01.09.2019 | Lenka Macáková

Starší Žáci vyhráli Multiturnaj v Roudnici nad Labem

Starší žáci se v rámci přípravy zúčastnili turnaje v Roudnici nad Labem, kde se svými tradičnímu soupeři, domácím týmem a Buldoky z Neratovic, změřili síly nejen v hokeji, ale i košíkové a sálové kopané.
Výsledek byl jednoznačný, už klání v tělocvičně rozhodlo o vítězství našich barev a tak závěrečný hokej byl již formalitou.

Trenér Krčmář měl pro své svěřence jen slova chvály, kluci měli po dvoudenním soustředění a těžkých 14 dnech, kdy absolvovali 22 tréninkových  jednotek a tři přátelská utkání. V neděli jde příprava do finále přátelákem s HC Letci Letňany a za týden již naostro. Tak ať se daří!