Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Víkendová utkání MŽ a Dorostu

26.08.2019 | Lenka Macáková

Mladší Žáci vyzvali Buldoky z Neratovic. Dorost si vyrazil do Kadaně.

Sobota byla pro Mladší Žáky i Dorost zápasová.

 

Na derby do Kralup si MŽ pozvali Buldoky z Neratovic. Domácí od samého začátku až po druhou třetinu ovládli dění na ledě v poměru 4:1 a stav se zdál více ,jak jasný ...Ovšem utkání trvá vždy 60 minut a rozhoduje  až poslední sekunda! A to také hosté z Neratovic předvedli. Žádný zápas není ztracen a vývoj nakonec otočili ve svůj prospěch v poměru 4:6.

Každá prohra nebo výhra je zkušenost a tak doufejme že žáci napříště budou hrát do poslední sekundy!

 

 

Dorostenci si udělali výjezd na sever a to do Kadaně, která je farmou Pirátů Chomutov. Nasazení a  úroveň přípravného utkání byla vysoká. Naši borci mají za sebou již několik týdnů přípravy a proto jim nedělalo rychlé tempo žádné problémy a akce se střídaly na obou stranách ledové plochy. Během prvních pěti minut zápasu se diváci těšili již ze dvou gólů. První třetina patřila Kralupským barvám a mladíci ji ovládli v poměru 1:3! 

To od druhé třetiny se hra tříštila vyloučeními na obou stranách a utrpěla tím kvalita hokeje z první třetiny. Skóre se sice i tentokrát změnilo, a to v poměru 1:1, díky čemuž si kralupští stále drželi dvoubrankové vedení z úvodní části hry.

Závěrečná třetina byla velice dramatická, plná soubojů a emocí, ale mužstvo ukázalo soudržnost a svým výkonem dovedlo do vítězného konce. Velkou formu předvedla první formace ve složení: Pisinger- Vorlíček- Mládek- Vondra- Kunt, která soupeři nasázela čtyři branky, podpořená výborným výkonem brankáře Davida Němce!

 
Aktuální články
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií

V pondělí 11. května se rozběhne letní příprava kralupských hokejistů ve formě společných tréninků. Hráči tak navážou na tři...

 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
Otevřený dopis Radě města
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS